Gizlilik Politikası

websektoru.com Gizlilik Politikası 

websektoru.com; üye kullanıcılarının websektoru.com ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde websektoru.com üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece websektoru.com çalışanları tarafından görülebilir.

2) Üye kullanıcıya ait e-posta websektoru.com ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. websektoru.com Üye kullanıcılarına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler websektoru.com ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz. Üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bu ilkeler ile websektoru.com üye kullanıcıların websektoru.com'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.